Pandemi ve Uzaktan Eğitime Uygun Karne Görüşleri

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı  … sınıfı  Birinci  Yarıyıl  Öğretmen Karne Görüşleri

İçinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılının ilk yarısında  pandemiden dolayı  oldukça zor şartlarda  derslerimizi uzaktan da olsa işlemeye çalıştık. Bu süreçte canlı derslere katılıp gerekeli çalışmaları yaparak sorumluluklarını yerine getirdin . Sana verdikleri destekten dolayı ailene teşekkür ediyorum. Şunu unutmamanı istiyorum; sen sorumluluklarını yerine getirdiğin sürece başarı hep seninle birlikte olacaktır. İkinci dönem yüz yüze eğitime başlamayı temenni ederek sana iyi tatiller diliyorum.

Oldukça zor bir yarıyılı geride bıraktık .Bu süreçte teknolojik cihazların karşısında günde altı ders işlemek senin içinde bizler içinde zordu .Her şeye rağmen derslere katılıp sorumluluklarını yerine getirmeye çalıştın. Başarıyı tam anlamıyla yakalamak için sadece bu kadarı yetmiyor. Bütün bunların yanında bol bol kitap okuyup ev çalışmalarını aksatmadan devem ettirmelisin. Güzel bir tatil geçirmeni diliyorum.

Büyük bir kısmını uzaktan eğitimle tamamladığımız bu yarıyılda canlı derslere katılmada zorluklar yaşadığını biliyorum. Derslere katılmamandan dolayı arkadaşlarına kıyasla bir takım eksikliklerin oluşacaktır. Yüz yüze eğitim başlarsa bu eksikliği elbirliğiyle gidereceğimize inanıyorum .Ancak bu süreçte var olan  eksiklikleri sen ve ailenin çabasıyla en aza indirmen gerekiyor. Bol bol kitap okumanı tavsiye ediyorum. Güzel bir tatil geçirmeni diliyorum.

Bu yıl aramıza yeni katıldın. Birlikte yüz yüze eğitim görme şansın çok az oldu. Uzaktan eğitime gerekli ilgiyi gösterdin. Derslere katılım sağladın .Oldukça iyi gidiyorsun bu konuda sana sağladıkları desteklerden sonra ailene teşekkür ediyorum. Sorumluluklarını yerine getirdiğin sürece başarın artarak devam edecektir. Güzel bir tatil geçirmeni diliyorum

Bu uzun ve zorlu süreçte akademik başarıdan çok bana her zaman sorumluluk sahibi olan, ödevlerini zamanında yapan, kitap okuyan, canlı derslere eksiksiz katılan, EBA ’yı yakından takip eden bir öğrenci olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim Canım. Eksiklerimiz elbette var ama sen o açığı kapatırsın ben sana inanıyor ve güveniyorum. İyi tatiller seni seviyorum.

Kısıtlı imkanlardan dolayı derslerin çoğuna katılamadığının fakat buna rağmen ödevlerini yaptığının, çalışmalarını tamamladığının farkındayım ve tüm bunlar beni çok mutlu ediyor Canım. Tüm zorlukların üstünden geleceğine inanıyorum. İleride seni çok güzel yerlerde göreceğimi biliyorum. İyi tatiller seni seviyorum.

Hiç unutamayacağımız bir eğitim öğretim yılı geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz. Gerek EBA’dan gerek diğer sosyal medyalardan dersler işledik tekrarlar yaptık. Ama sen tüm bu zorlukları çok kolay bir şekilde aştın ve çok güzel başarılara imza attın Canım. Eksiklerimiz elbette var ama sen o açığı kapatırsın ben sana inanıyor ve güveniyorum. İyi tatiller seni seviyorum.

Bilgisayar, telefon ya da tablet başında saatlerce ders dinlemek çok zor biliyorum Canım. Ama sen tüm bu zorlukları çok kolay bir şekilde aştın ve çok güzel başarılara imza attın. İleride çok daha fazlasını yapacağını biliyorum. Göstermiş olduğun üstün performansın beni çok mutlu ediyor. İyi tatiller seni seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.